BOSNA OVAL ÇARŞI
reg-zhn4wf22.jpgreg-p066yegj.jpgreg-envflyhl.jpgreg-5lu0x77z.jpg
Proje No : PRJ - 10 - 076
Proje Tarihi : 2010
Hizmet : Uygulama / Proje
İnşaat Alanı : 15.000 m²
Kiralanabilir / Satılabilir Alan : 7000 m²
Konut / Ticari Alanı :
Otopark : Açık Otopark

Oval Çarşı Bosna,  5462,82 m2 alan üzerine, onlarca markasıyla Bosna’ nın merkezinde kurulmuş bir eğlence ve alışveriş merkezidir.

Peki Oval Çarşı’ da neler yapılabilir?

Açlığınızı giderebilirsiniz;  Geleneksel yemeklerden, fast food’ a, kahvaltıdan, çorba keyfine kadar farklı lezzetleri bir arada bulabilirsiniz.

Modayı takip edebilirsiniz; Klasik , spor yada marjinal tarzlardan hoşlanıyor olabilirsiniz. Zevkinize ve tarzınıza uygun kıyafetlere, ayakkabılara, takılara, her yaşa , her bütçeye  uygun seçeneklerle ulaşabilirsiniz.

Eğlenebilirsiniz; Oval çarşı, Game Clup’ da, play station, tavla, jenga, hokey gibi aktiviteler eşliğinde arkadaşlarınızla güven ve huzur içerisinde vakit geçirebilir, yıl boyunca sürecek olan, konserler, söyleşiler, defilelerle kendinizi oval çarşının eğlenceli dünyasına bırakabilirsiniz.

‘’Dünyanın’’ kahvesini tadabilirsiniz; İster dünyanın ünlü kahvelerinden birini, isterseniz geleneksel Türk kahvesini tercih edebilirsiniz. Yanına bir de nargile alıp muhabbete girebilirsiniz.

Vizyondaki filmleri takip edebilirsiniz;  Son çıkan filmleri, aileniz ve arkadaşlarınızla beraber  Oval Çarşı’ nın geniş salonlarında, bir paket patlamış mısır eşliğinde izleyebilirsiniz.

Alışveriş sepetinizi doldurabilirsiniz; Oval çarşı bünyesinde bulunan Akyurt markete giderek, mutfak alışverişinin yanı sıra kendinizin ve evinizin ihtiyaçlarını karşılayabilir, sepetinizi sınırsız seçenekler arasından istediğiniz kadar doldurabilirsiniz.

Aracınızın ihtiyaçlarını da karşılayabilirsiniz;  Oval Çarşı da sadece kendiniz için değil aracınız içinde bir şeyler yapabilirsiniz; Her ihtiyacınız olduğunda akaryakıt istasyonundan yakıt alabilir, oto kuaförüne giderek aracınızda istediğiniz değişiklikleri yapabilir ve geniş otoparkı sayesinde otopark sıkıntısı çekmezsiniz.

Oval Çarşı ayrıcalığını arkadaşlarınızla beraber güven içerisinde yaşayabilirsiniz.

E-MAİL ÜYELİĞİ
Somuncu kampanyalarından haberdar olmak için lütfen mail adresinizi ve/veya cep telefonu numaranızı giriniz.SMS ÜYELİĞİ
Anasayfa | Bize Ulaşın
Copyright 2017 SOMUNCU GRUP