Somuncu Vizyonu

Misyonumuz
Yeniliğe,teknolojiye ve modernizime dayalı çalışma felsefemizi, hayal gücümüz ile besleyerek yaşamı değerli kılan projeler üretmek, deneyim, bilgi ve tecrübemizle sektörlerimizde ilklere öncülük etmektir. 

Vizyonumuz
Şehre değer katacak projelerimizin içine hayal gücümüzü, üretkenliğimizi ve yaşam enerjimizi de katarak müşterilerimize son derece keyifli, yaşanılası, düşsel mekanlar yaratmak ve tüm alt markalarımızla birlikte sektörde etkin rol oynamak. Hayata geçirdiğimiz bu projelerimizi kuşaklar boyu kullanacak müşterilerimizin, olabilecekleri en üst seviyede memnuniyetini sağlamak.

Başarılarımız
Bilim Merkezi Projesinde Birincilik Ödülü
2012 Konya Vizyon Ödülleri -Yılın Girişimcisi Selim Somuncu
Booking, Tripadvisor ve Holidaycheck sitelerinden aldığımız “Mükemmeliyet Ödülü”

Ortak Değerler
Somuncu Grup çalışanları müşterine daha kaliteli hizmet için ortak değerlerde bir araya gelerek çalışmalarını yürütürler.

Yenilikçilik: Sektörün tüm yeniliklerini yakından takip etmek ve yeniliği her zaman açık olmak başarının en önemli etkenlerden biridir.

Özdisiplin: Özdisiplin özgüveni de beraberinde getirir. Bunun bilincinde olan çalışanlarımız tüm işlerinde bu özdisiplin göstererek çalışmalarını sürdürmektedir.

Müşteri Odaklılık: Somuncu Grup ,iş süreçlerinin her aşamasında müşterilerinin ve proje çevresinde ikamet eden birey ve toplulukların beklentilerine ve ihtiyaçlarına değer vererek inanç ve görüşlerine saygı duymaktadır. Müşteri memnuniyetini her zaman ilk sırada tutan Somuncu Grup, tüm yenilik hareketlerinde müşteri talep ve değerlerine göre çalışmalar yapmaktadır.

Sosyal Sorumluluk: Somuncu Grup topluma saygı ilkesi çerçevesinde sosyal sorumluluk faaliyetlerini işinin bir gereği olarak kabul eder, sosyal sorumluluk çerçevesinde doğaya, eğitime ve toplumsal yaşama katkıda bulunmak için bu kapsamdaki projelere sürekli destek verir.

Sürekli Gelişim: Daha başarılı projelere imza atmanın tek sırrı sürekli gelişimden geçer.
Bu amaçla gerek grup içi gerekse profesyonel kuruluşlardan alınan destek ile çeşitli kurs ve seminerlerle çalışanların bilgi ve becerilerinin yükseltilmesi hedeflenir.

Güvenilirlik: Kalıcı değerler üreten bir grup olarak güvenirlik her zaman ilk sırada yer alır ve bunun bilinciyle hareket eden Somuncu Grup, maksimum özveri ile güvenirliliğini en üst düzeye çıkarmak için çalışmaktadır.

Stratejiler
Somuncu hedeflerini her zaman sağlam stratejiler üzerine kurmaktadır.

• Müşteri Memnuniyetini Artırmak
• Doğaya ve çevreye saygılı projeler üretmek
• Teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek
• İş sağlığı ve güvenliğini ön planda tutmak
• Özverili, saygılı, iletişimci ekip çalışmasını benimsemek
• Sosyal sorumluluk bilincini en üst seviyede tutmak
• Gelişim ve değişime daima müspet yönde adım atmak
• Kaynakları en verimli şekilde kullanmak
• Sektörde her zaman ilkleri hayata geçirmek

E-MAİL ÜYELİĞİ
Somuncu kampanyalarından haberdar olmak için lütfen mail adresinizi ve/veya cep telefonu numaranızı giriniz.SMS ÜYELİĞİ
Anasayfa | Bize Ulaşın
Copyright 2017 SOMUNCU GRUP