İnsan Kaynakları

Önce insan!

Somuncu Grup insana değer verir; başarılarının temelinde çalışanlarının olduğuna inanır. Yürüttüğü kurumsal, sosyal sorumluluk faaliyetleriyle daha mutlu ve bilinçli bir dünyanın inşa edilmesi için var gücüyle çalışır. Çalışanlarının ve müşterilerinin birlikte kazanmalarını ilke edinen Somuncu Grup; koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlama prensibini tüm faaliyetlerinin merkezinde tutar.

Somuncu Grup’un “önce insan” prensibi; insana güvenmek ve onun başarabileceklerinin sonsuzluğuna inanmaktır. Ülkenin aydınlık geleceğine ancak insan zekası, becerisi ve çabasıyla ulaşılabileceğinin bilincinde olan Somuncu Grup; çalışanlarının memnuniyetlerinin ve verimliliklerinin en değerli kaynak ve hizmet kalitesinin en büyük güvencesi olduğunu bilir. Yürüttüğü periyodik eğitim ve gelişim programlarıyla çalışanlarının takım ruhu içerisinde eşgüdümlü hareket edebilmelerini sağlar, yaratıcılıklarını harekete geçirmelerine destek verir.

Somuncu Grup için; insana yatırım, geleceğe yatırımdır.Bu amaçla bünyesinde yer alan Somuncu Konağı’nı önümüzdeki dönemlerde Somuncu Gruba ait bir eğitim vakfı olarak hizmete açmayı planlamaktadır.

E-MAİL ÜYELİĞİ
Somuncu kampanyalarından haberdar olmak için lütfen mail adresinizi ve/veya cep telefonu numaranızı giriniz.SMS ÜYELİĞİ
Anasayfa | Bize Ulaşın
Copyright 2017 SOMUNCU GRUP