İnsan Kaynakları Süreçlerimiz

Geleceğimizi Birlikte Şekillendiriyoruz
Gelişen ve değişen dünya şartları içerisinde en değerli sermaye olan insan kaynağının etkili ve verimli kullanılabilmesi adına yönetim süreçlerimizi de bu değişimin içerisinde yorumluyoruz. 

İnsan Kaynakları olarak, şirketimizin hedef ve amaçları doğrultusunda ortaya konulan stratejilerin gerçekleştirilebilmesi adına planlı bir şekilde gerçekleştirilen insan kaynakları planlaması sonrasında ortaya çıkan personel alımlarını koordine etmekteyiz. 

Eğitim
Sürekli değişen ve gelişen dünyanın rekabetçi ortamında, çalışanlarımızla birlikte kurumsal yetkinliklerimizi ve yeterliliklerimizi geliştirerek geleceğe hazırlanıyoruz. Çalışanlarımızın sürekli gelişimini ve potansiyellerinin hayat bulmasını sağlayan eğitim ve geliştirme faaliyetleri planlıyoruz.

Eğitim faaliyetlerimiz ile bütünleştirilmiş olan performans yönetim sistemimizin kariyer planlama sistemi ile de etkin bir şekilde bütünleştirilmiş olması sonucunda; tüm insan kaynakları yönetimi süreçlerimiz, çalışanlarımızın uzun yıllar şirketimizde çalışabilmesine imkân sağlayan şartları oluşturma gayesini taşımaktadır.

Performans Yönetimi 
Performans yönetimi; hedeflerimizi ve önceliklerimizi belirleyebilmemize, hedeflerimize odaklanarak ileriye yönelik plan ve projelerimizde başarılı olabilmemize olanak sağlamaktadır. Hedef ve sonuç odaklı çalışılan şirketimizde, Somuncu Grup stratejisi ve hedefleri çalışanlar ile paylaşılarak tüm çalışanlarımızın ortak bir hedefe koşması amaçlanmaktadır. Ortak hedefe koşarken de çalışanlarımızın katkısının adil, sistemli ve ölçülebilir bir sistemle değerlendirilmesini sağlamaktır.

Kilit Görev Yedekleme ve Kariyer Planlama
Yedekleme yönetimi Somuncu Grup bünyesindeki kilit pozisyonların sürdürülebilirliğinin sağlanması için uygun insan kaynağının belirlenmiş süreler içinde bu pozisyonlara hazırlanmasını hedefler. Bu doğrultuda iç ve dış eğitimler, rotasyonlar, özel gelişim programları vb gibi çeşitli uygulamalarla yedekleme planındaki çalışanların hedeflenen pozisyonların gereksinimleri doğrultusunda eğitimi ve gelişimi sağlanır.

E-MAİL ÜYELİĞİ
Somuncu kampanyalarından haberdar olmak için lütfen mail adresinizi ve/veya cep telefonu numaranızı giriniz.SMS ÜYELİĞİ
Anasayfa | Bize Ulaşın
Copyright 2017 SOMUNCU GRUP