ZİRVEPARK İLE KONYA’YA SAĞLIKLI BİR YAŞAM GELİYOR!
ZİRVEPARK İLE KONYA’YA SAĞLIKLI BİR YAŞAM GELİYOR!

Somuncu Grup bünyesinde faaliyet gösteren Zirvepark, Türk Hemşireler Derneği’nin üyelerini düzenlediği brunch etkinliğinde ağırladı. Zirvepark’ın örnek dairesinde gerçekleştirilen etkinlikte, Hemşireler Derneği üyeleri, Konya’daki hastanelerde görev yapan hemşireler, üniversitelerin akademisyenleri ve öğrenciler bir araya geldi.

Yoğun katılımın gerçekleştiği brunch organizasyonun ardından dernek üyeleri, projeyi yakından inceleme ve detaylar hakkında geniş bilgi fırsatı buldu. Bir sağlıkçı olarak projeyi değerlendiren üyeler, örnek daireyi gezerek projenin geldiği aşama hakkında da bilgi edindi.

Zirvepark Türk Hemşireler Derneği’ni Ağırladı

Türk Hemşireler Derneği Konya Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Canan Güngör “ Derneğimizi ağırlayan Zirvepark’a tüm üyelerimiz adına teşekkür ederim. Bu etkinlik vesilesiyle projeyi yakından inceleme ve yerinde görme fırsatı bulduk. Zirvepark’ın yeşil alanları, fitness, basketbol, voleybol gibi sağlık ve spor ünitelerini bünyesinde bulundurması dernek üyelerimizin çok hoşuna gitti. Çünkü günümüz şartlarında spor yaparak sağlıklı bir yaşam sürmeyi herkes istiyor fakat gerek vakit darlığından gerekse sosyal imkanların yetersizliğinden bu pek de mümkün olmuyor. Zirvepark tüm bu sosyal özellikleriyle bu soruna çözüm olacak gibi görünüyor.” dedi.

Organizasyona katılan tüm üyelere teşekkür eden Somuncu Grup Satış ve Pazarlama Yöneticisi Adnan Dutak, önümüzdeki dönemlerde yine bu tarz etkinliklerin devam edeceğini belirtti.

Zirvepark, Konyalıların ihtiyaçlarına göre hayata geçiriliyor. Standart kalıpların dışında inşa edilen proje, sağlık, eğlence, aktif sosyal yaşam, güvenlik, prestij, konfor ve statüyü bir arada sunuyor. Doğal alanları, kat bahçeleri, voleyboldan tenise uzanan açık ve kapalı spor alanları, fitness merkezi ve gökyüzü havuzu ile Zirvepark, Konya’ya yeni bir yaşam anlayışı getirmeyi hedefliyor.


 

E-MAİL ÜYELİĞİ
Somuncu kampanyalarından haberdar olmak için lütfen mail adresinizi ve/veya cep telefonu numaranızı giriniz.SMS ÜYELİĞİ
Anasayfa | Bize Ulaşın
Copyright 2017 SOMUNCU GRUP